top of page
Collagen Vital. Deniz kolajeni. Sporcu kolajeni. yaşlanma karşıtı. sağlık ve güzellik. parlak saçlar, gençlik iksiri.

İÇERİDEN GELEN
SAĞLIK VE GÜZELLİK

[ Doz Başına 10 Gram Aktif İçerik ]

Doğal deniz kolajen takviyeleri, içmeye hazır, doktorlar tarafından önerilmektedir.

 

Kendi kolajeninizi geri yükleyin ve yenileyin.

Collagen Vital Power. Deniz kolajeni. Sporcu kolajeni. yaşlanma karşıtı. sağlık ve güzellik. parlak saçlar, gençlik iksiri.

KORUMA & BAKIM

Kas kütlesini ve gücünü korur. Kas kılıfının zarar görmesini önler. Eklemleri korur. Eklem işlevlerini geliştirir. Kemik kütlesini güçlendirir.

 

ONARIM

Mikro lezyonlardan zarar gören kas liflerinin onarımını hızlandırır. Kas ağrısını ve iltihabı azaltır.

 

DAHA HIZLI TOPARLANMA

Yoğun veya tekrarlayan fiziksel egzersizlerden sonra daha hızlı toparlanma, daha az kas ve eklem ağrısı, ve daha iyi performans.

COLLAGEN VITAL POWER

1 Ay İçerisinde Sonuçlar
1month_power.png
EN İYİ PERFORMANSINI SERGİLE.

Kas, eklem ve kemik sağlığı, bu dokuların kalıcı olarak yenilenmesini sağlayan hücre döngülerinin (doğum, büyüme, olgunluk, yıkım) dengesi ile bağlantılıdır.

 

Spor ile kaslarınız, eklemleriniz ve kemikleriniz daha fazla gerilir, hücresel döngüler dengesizleşir, yaralanma riskleri artar: (gerilme, yırtılma, burkulma, tendinit.)

 

Bu alanların ana yapısal bloğu olan kolajen (%70-80), kas ve kemik dokularının korunmasında ve yenilenmesinde anahtar bir faktördür.

İDEAL ENERJİ TEDARİĞİ

 

Kaslar, spor aktiviteleri sırasında onları yakmak için enerji rezervlerini depolarlar.

 

COLLAGEN VITAL, öncelikle kas kasılmaları sırasında kullanılan enerji olan kreatinin doğal öncüleri olan glisin, arginin (bileşiklerinin %30'u) gibi amino asitleri sağlar. 

SİNDİRİLEBİLİRLİĞİ YÜKSEK BİR PROTEİN ALIMI

COLLAGEN VITAL, daha yoğun ve uzun egzersizlerle daha iyi bir hazırlık, yaralanmaların azalması ve egzersiz sonrası daha hızlı toparlanma sağlar.

Collagen Vital Beauty. Deniz kolajeni. Sıkılaştırma ve cilt güzelliği. yaşlanma karşıtı. sağlık ve güzellik. parlak saçlar, gençlik iksiri.