top of page
İade ve Değişim Prosedürü

İade/Değişim Koşulları

Biocore Online Shop'tan aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilir, hediye çeki alabilir, aynı tutarda başka bir ürün ile değişim yapabilirsiniz. Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Kozmetik, abiye, iç giyim, mayo, bikini, takı, kitap/dergi, teknolojik ürünlerde, gözlüklerde ve aksesuarlarda iade ve değişim yapılamamaktadır.İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

İade Adresi:

İade işlemlerinizi ücretsiz olarak aşağıdaki bilgiler ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Firması: Yurtiçi Kargo

Gönderici Kodu: 939860175 (Bu kodu kargo poşetindeki alıcı kısmına yazmanız yeterlidir)​

Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır.Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir. 

Biocore Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin iade işlemini fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Ürün iadesi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi, değişim kartı ya da fatura çıktısı ile birlikte başvurulması, ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.

bottom of page