HAREKET ALANINI GENİŞLET

Biz Kimiz?

"2010 yılında Biocore'u insanlara ağrısız bir yaşam sunmak ve dünyanın lider markaları ile işbirliği yaparak hareket etmeyi sevenlerin karşılaştıkları fiziksel engelleri ortadan kaldırmalarına destek olmak amacı ile kurduk. Biocore'daki motivasyonumuz sadece ürün sağlayan bir kurum olmak yerine her zaman insanlara bedenleri ile barışık bir yaşam sunmanın verdiği mutluluk üzerine odaklandı.

Herşeyin başında, hayatı kendi kurallarınıza göre yaşamanız için sizlere ilham olmak hayali ile bir araya geldik."

 

M. Orkun ERTUĞ  

Kurucu | Yönetici  

Ürünlerimizin Özellikleri Neler?

Bünyemize dahil ettiğimiz tüm markalar için tek bir beklentimiz var; alanının en iyisi olmaları!

Ürün gruplarımızın 3 temel ortak noktası var: Bedenin hareket kabiliyetini yükseltmek, atletik performansı arttırmak ve bedenin kendini onarma sürecini desteklemek.

Hareket kabiliyeti yani mobilite, kaslarımızın rahat ve serbest bir şekilde hareket edebilme yetisine deniyor. Mobilitenin yüksek olması günlük hayatta daha ağrısız bir yaşam sürmemizi ve sakatlanma riskimizin daha az olmasını sağlıyor. Sağlıklı hareket edebilmek için destekleyici ürünlerin önemi bilimsel çalışmalar ile ortaya konmuş durumda.

Atletik performans, bir hareket rutinini ne şekilde tamamlayabildiğimizin ölçüsü. Fizyolojik, psikolojik ve sosyo-kültürel etkenlerin birleşimi performansımızı belirliyor. Bedeni aktiviteye hazırlamanın yolu esnekliği arttırmaktan ve hassas kas gruplarını destekleyici önlemlerden geçiyor.

Recovery (toparlanma) bedenin sağlıklı durumuna geri dönmesine deniyor. Başarılı olmak için egzersiz kadar toparlanmanın önemi de herkes tarafından kabul ediliyor. Biocore’un sunduğu ürünler toparlanma sürecinin daha sağlıklı ve daha hızlı geçirilmesine destek oluyor.

ASLA ASLA DEME. ÇÜNKÜ LİMİTLER DE KORKULAR GİBİ, BAZEN SADECE İLÜZYONDUR.

- Michael Jordan

ASLA ASLA DEME. ÇÜNKÜ LİMİTLER DE KORKULAR GİBİ, BAZEN SADECE İLÜZYONDUR.

- Michael Jordan

Değerlerimiz Neler?

Amatör / Profesyonel her bireyin hareket alanını genişletecek çözümleri sunmaya devam edeceğiz.

Bu çözümleri sunarken ürün ve servis kalitesinden asla ödün vermeyeceğiz.

Bedenini özgürleştirmen ve daha iyi hareket edebilmen için gerekli motivasyonu sağlamaya, hareket etmenin iyileştirici gücünü anlatmaya, yaymaya ve bu yolda herkese ilham olmaya çaba göstereceğiz.

#hareketalanınıgenişlet

HABER BÜLTENİMİZE ÜYE OL

Kampanyalar, yeni ürünler, kullanım önerileri, ve daha birçok konuda bilgi edin.

Teşekkürler!
x