top of page
black-metal-pattern-4k-black-metal-texture-black-metal-black-metal-background-besthqwallpa
Biocore Logo&Motto Beyaz.png
Bedenini Özgürleştir.jpg

Biocore'u 2009 yılında hareket etmenin önemini bilen, her fırsatta bunu bir keyife dönüştüren amatör ruhlu profesyonel bir ekip ile kurduk. 

İnsanların ağrı ve sakatlıklarını yönetebilmelerini, hayattan maksimumda keyif almalarına destek olabilecek çözümlere ulaşabilmelerini ve daha çok ve daha iyi hareket etme motivasyonlarının artmasını hedeflediğimiz yolculuğumuzda sizleri dünyanın en iyi markaları ile buluşturmaya devam ediyoruz.

BIOCORE
HİKAYESİ
IMG_3106.jpeg
Male-backpacker-hiking-in-nature-with-mountains-and-river-1200x853.jpeg

OUR MISSION

HAREKET ALANINI GENİŞLET

Biocore'daki misyonumuz; bireyleri daha çok ve daha iyi hareket etmeye cesaretlendirmek, ve etkili, kaliteli, şık, pratik, bilimsel olarak kanıtlanmış çözümler ile bilgiyi birleştirerek yolculuklarına destek sağlamak.

Kullanıcılarımızın sağlığını, performansını, üretkenliğini arttıracak ve yaptıkları her ne hareket olursa olsun maksimum keyifi almalarını sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Herkesin tüm ağrılarına ve engellerine rağmen keyif aldıkları hareket dolu bir yaşam sürmelerini umuyoruz.

Ağrı ve hareket kısıtlamaları; bir sporcunun atletik performansını, bir şirketin iş gücünü, psikolojimizi, günlük rutinlerimizi, hayattan aldığımız keyfi, kısacası yaşam sevincimizi etkiliyor. Biz insanların doğru araçlar ve doğru bilgilendirme ile her şeye rağmen performanslarını arttırabileceklerine, daha çok ve daha iyi hareket edebileceklerine inanıyoruz.

Harekete devam edebilmek için şimdi durmanın, toparlanmanın ve hem fiziksel hem de psikolojik olarak yeniden doğmanın zamanı.

Hayattan keyif almanız, en iyiyi hissetmeniz ve en iyi şekilde hareket edebilmeniz için çözümler sunmaya devam ediyoruz.

IMG_8165.jpeg

OUR VISION

person-meditating-outside-intext2.jpeg

OUR PROMISE

BEDENİNİ ÖZGÜRLEŞTİR

Biz Biocore'da attığımız her adımda kalite ve faydayı öncelik olarak tutmaya söz veriyoruz.

Ne kadar etkili ya da işlevsel olursa olsun ürünlerimizden maksimum verimi almıyorsanız biz kendimizi başarıya ulaşmış saymıyoruz. Bu sebeple sizleri en doğru ürünü seçmeniz konusunda yönlendirmeyi ve ürünlerimizden herhangi birine sahipseniz size en doğru ve en etkili bilgiyi sunmayı önemsiyoruz.

bottom of page