top of page
93388b_83f5520d0ca34757b235ef6ae5d83372~mv2-2.jpg

KARŞINIZDA MAMBA-R

Road. Triathlon. All Road.   

Her disiplinin en iyisi Mamba-R, Stingerin tüm aero özelliklerini triatlona özgü kadrosu ile birleştiriyor.

 

Mamba-R, içerisine entegre edilmiş kablo yolları, kanat profilli olarak optimize edilmiş aerodinamik kadro geometrisi ile sürücüye her türlü şartta kullanım kolaylığı ile beraber mükemmel bir yol tutuş sağlıyor.

 

Mamba-R, rüzgar direncini minimize eden pürüzsüz bir yüzeye sahip, dikkatlice dizayn edilmiş çatal tasarımı ile bütünleşik bir kadroyu sizlere sunuyor.

Mamba-R 2023

Ceepo yol bisiklet kadroları

Hitashi Blue

Ceepo yol bisiklet kadroları

White Knight

Mamba-R çok yönlü bir aero paketidir.

Triatlon için dizayn edilen Mamba-r, hassas bir yarış makinesidir. Sprint ve olimpik mesafe triatlonun dışında 35mm lastik ile kullanılabildiği ve ters çevrilebilen sele borusu sebebiyle hem cyclecross hemde uzun mesafe triatlon yarışlarında aerobar ile kullanılabilen eşsiz bir tasarıma sahiptir. Mamba-R, yol yarışları, tüm triatlon mesafeleri ve cyclecross yarışlarında kullanabileceğiniz olağanüstü bir yarış makinesidir.

Mamba-R her şart altında kullanabileceğiniz, hızlı ve güç verimliliğine önem veren tasarımıyla alışılmışın dışında birçok farklı disiplinde bisiklet kullanmayı seven sürücüler için idealdir.

Ceepo yol bisiklet kadroları

Aero kesitli borular

Zarif aero boru şekilleri, Ceepo'nun rekabetçi sertlik ve ağırlık değerlerini korurken sürtünmeyi ve karşı rüzgar türbülansını azaltmak için daha fazla aerodinamiği sorunsuz bir şekilde birleştirmesine olanak tanıyan kesik kanat profillerinden yararlanır. 

Ceepo yol bisiklet kadroları

Kısa ve asimetrik zincir destekleri

Güç aktarımı, performans döngüsü için çok önemlidir ve bunu başarmak için sert bir BB alanına ihtiyaç vardır. Ceepo bisikletlerinin tümü, maksimum güç aktarımı sağlamak için kısa, dengeli ve asimetrik zincir desteklerine sahiptir.

Ceepo yol bisiklet kadroları

UCI onaylı tasarım

Mamba-r Ceepo'nun yeni UCI onaylı yol bisikletidir.

Ceepo yol bisiklet kadroları

Alçaltılmış, aero ve dik sele borusu.

Hızlı ve duyarlı bir kadro oluşturmak için sele borusu ve arka taraf aero bir şekilde dizayn edilirken karbon un doğal emilim özelliklerinden de yararlanabilen bir dizayn hedeflenmiştir.

Ceepo yol bisiklet kadroları

Tek parça çatal

Hava akışını iyileştiren monoblok bir profil oluşturmak için kadro ile entegre çatal dizaynı. Düzleştirilmiş çatal bacakları rüzgar direncini azaltmaktadır. Stabilite için bacaklar tekerlek miline doğru daralır, bu durum özellikle rüzgarlı koşullarda türbülansı azaltır ve dengeli bir sürüş sağlar. Taç kuyruğu bisikletin üzerindeki hava akışını daha da yumuşatır

Ceepo yol bisiklet kadroları

Sele sistemi

Geniş menzilli sele borusu (WRS). Aero yol ve triatlon bisikletlerinde sürücünün kadro ile uyumunu arttırmayı, bisikleti kişiselleştirmeyi sağlayan ve geniş ayar imkanları sunan ters çevrilebilir aero sele borusu. Özel karbon alaşımı dolayısıyla sele borusunun titreşim emiciliği maksimize edilmiştir. Çakıl ve toprak zeminlerde konfor ve titreşim sönümleme için damla formunda sele borusu kesiti 27.2mm çap ile üretilmiştir.

Mamba Blue.jpg
Mamba-R-01.jpg
d77e4c_bc1962ddd186485fb86c7aea0245b28f~mv2.jpg

YENİ STINGER İLE TANIŞIN!

Stinger, Ceepo'nun ileriye dönük tasarım mirasının en kusursuz yansımasıdır. Hızlı yarışma hedefi için titizlikle tasarlanmış birinci sınıf bir yarış bisikletidir.

 

Stinger, aerodinami ve yeniliği yol bisikleti geleneğiyle birleştirerek, piyasada çok az rastlanan performans odaklı bir aero yol yarışı platformu sunar. Hızda müthiş hassasiyet sağlayan, son derece agresif bir süper aero yol performans bisikletidir. 

 

Bisikletinizi tüm gün son hız sürmeyi planlamıyorsanız, bu sizin gündelik bisikletiniz değildir. Stinger, klasik yol bisikleti sürüş kalitesini tam entegre bir aerodinamik tasarımla birleştiren benzersiz bir deneyim sunar.

Stinger 2023

Ceepo yol bisiklet kadroları

Hitashi Blue

Ceepo yol bisiklet kadroları

Cherry Cola

Banner Stinger.jpg
93388b_3ae32f062b524af39e6b74247e062b0f~mv2.png

Önümüzdeki 20 yılı bizimle kutlayın ​
 
20 yıl önce CEEPO, Japonya'daki Miyakojima "Strongman" Triatlonu'nda ilk kez sahneye çıktı. Bugün CEEPO, 2018 Eurobike ödüllü Shadow-R'ın son teknoloji yarış bisikleti tasarımının bir örneği olarak Shimano Müzesi'nde sergileniyor. ​
 
Ancak bu 20. yıldönümünde geçmişi kutlamayacağız. Aerobike tasarımının ön saflarında önümüzdeki 20 yılı kutluyoruz. İleriye baktığımızda, gelecek aero, hızlı, çok yönlü ve elektrikli.  
 
Önümüzdeki 20 yılın yıldönümü kutlu olsun.

ÜCRETSİZ GÖNDERİ

Biocore Shop'daki 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Peşin fiyatına 3, vade farkı ile 12 aya varan taksit seçenekleri.

KOLAY İADE

Aldığınız ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

bottom of page