Nomatec Banner.jpg
Hyperice wide logo POS_2x.png

Normatec 3 Legs

Air Compression.png
Dinamik hava kompresyonu

veya kredi kartına vade farksız

8.666,66 TL ödemeli 3 taksit 

26.000,00 TL

Dünyanın En İyi Dinamik Hava Kompresyon Sistemi.

Normatec 3 Legs 01.jpg

26.000 TL 

Normatec'in bacaklar için özel larrak tasarlanmış restoratif masajı ile daha hızlı ısın, toparlan ve tamamı ile yenilenmiş hisset.

Normatec 3 Lower Body 01.jpg

29.400 TL 

İster daha fazla hareket etmek, istersen de sadece en iyi halini hissetmek için Normatec 3 Lower Body bacaklarını ve kalçanı hızla yenileyecek.

Normatec 3 Full Body 01.jpg

36.400 TL 

Normatec 3 Full Body kompresyon masajını tüm bedenine yayarak performansını yükseltmek için bacak, kalça ve kol aksesuarlarını içerir.

Elit Sporcular Neden Normatec 3'ü Tercih Ediyor?

Read More
nt-3-full-body-design_edited.jpg

Bedenine güç kat.

Normatec’in kompresyon terapisi dolaşımı arttırıp hareket açıklığını arttırarak bedenini taze ve zinde tutar.

Read More
normatec-3-science-backed-recovery.jpeg

Bilimin gücüne güven.

Bilim bizim DNA'mızda var. Normatec bir MD, PHD tarafından yaratıldı ve en iyi atlet ve sporcu sağlığı profesyonellerinin geri bildirimleri ile tasarlandı.

Read More
nt-3-what-does-normatec-do.jpeg

Sırınlarını genişlet.

Kendine kompresyon sistminin rekabetçi avantajını sağla ve bedenini aktiviteye çok daha hızlı ve çok daha etkili hazırla.

Read More
normatec-3-customize-sessions.jpeg

Terapini kendine göre şekillendir.

Hyperice App'deki profesyonel rutinleri kullan, ya da ayarlanabilir zaman, basınç ve  ZoneBoost™ seçenekleri ile kendi terapini şekillendir.

Read More
normatec-3-conquer-sore-muscles.jpeg

Yorgun kasları ele geçir.

Normatec hayaının en iyi masajını sağlıyor. Lenfatik drenaj, daha az ağrı, daha dinç kaslar için kendini uzun zamandır kanıtlayan Normatec ile DOMS kramplarına yer yok.

Read More
normatec-3-keep-squad-on-point.jpeg

Tüm bedenini tazele.

Kompresyon terapi sadece bacaklarından çok daha fazlasını destekliyor. Normatec tüm bedenini tazelemek ve canlandırmak için kalça ve kol aksesuarlarını da sunuyor.

Bedenini Tazele

Normatec 3 ikonik Normatec serisinin en yeni ve en gelişmiş ürünüdür. Beden sağlığınızı arttırmak, daha hızlı toparlanmak, antrenmanlarınızın verimini arttırmak ve performansınızı en üst seviyeye çıkarmak için dinamik hava kompresyonunu kullanır. Normatec'in patentli hassas vuru teknolojisi (precision pulse technology) dolaşımı arttırmaya, kasları canlandırmaya, ve ödemi azaltmaya destek olur. Dünya genelinde birçok elit sporcunun ve kullanıcının tercihidir.

En İyi Masaj Deneyimi

Daha önce hiç yaşamadığın gibi ısın ve toparlan. Normatec 3 çok daha hızlı şekilde tazelenmiş hissedeceğin bir düzeltici masaj etkisi için dinamik hava kompresyonunu kullanır. 7 farklı seviye kompresyon ve patently Pulse teknolojisi doğal kas pompalarını ve bacaktaki tek yönlü valfleri kopyalayarak ZoneBoost™ teknolojisine sahip 5 üst üste geçen bölgeye en uygun terapiyi uygular.

Normatec Nasıl Kullanılır?

Normatec - Tasarımın perde arkası