top of page
Blazepod_03.jpg

BLAZEPOD FLASH REFLEKS EĞİTİMİ

Daha hızlı karar vererek çevikliğini ve performansını en üst seviyeye çıkar.

001.jpg
BlazePod Nedir?

BlazePod, performansı artıran, daha iyi sonuçlara daha hızlı ulaşmanıza destek olan, heyecan verici, yenilikçi ve motive edici bir deneyim sunan akıllı bir reaksiyon eğitim platformudur.

002.jpg
BlazePod Nasıl Çalışır?

BlazePod platformu, her türlü spor, fitness ve terapi alanı için tasarlanmış etkileşimli bir uygulama tarafından kontrol edilen küçük, ışıklı bölmelerle fiziksel ve bilişsel aktiviteyi uyaran görsel ipuçları kullanır.

003.jpg
BlazePod Neden İşe Yarar?

BlazePod'un Flash Refleks™ Eğitimi (FRX) metodolojisi, fiziksel ve bilişsel eğitimi birleştirerek reaksiyon süresini, çevikliği, karar vermeyi ve çok daha fazlasını geliştirerek, reaksiyonları olabildiğince sezgisel ve hızlı olacak şekilde eğitir.

riw-page-hero.png

Reaktif
Zekanızı
Geliştirin!

 

Pod'lar ve uygulama, FRX metodolojisi ile etkili bir şekilde eğitim almak için gereken araçlar (ürün ve platform) ve kişinin Reaktif Zekasını geliştirmenin en etkili yoludur.

REAKTİF
ZEKA

Reaktif Zeka, kişinin fiziksel ve bilişsel yeteneklerini geliştirmek için bilişsel çeviklik eğitimi kavramıdır; tepki süresi, karar verme ve aktif düşünme gibi. Nihai hedef, insanların görsel bir uyaranı tanımasına, gelen bilgileri işlemesine ve mümkün olduğunca hızlı ve doğru tepki vermesine yardımcı olmaktır. Doğru kararı mümkün olan en kısa sürede vermek.

FLASH REFLEKS™ EĞİTİMİ

FRX Eğitimi, BlazePod ile etkili bir şekilde eğitim almak için kullanılan metodolojidir. Bir refleks beyni atlar, bu nedenle insan vücudundaki en hızlı fiziksel harekettir. FRX eğitimi, bir refleks kadar hızlı tepki vermek için beynin işlemesini hızlandırmak için geliştirilmiştir.

PODLAR VE UYGULAMA

Pod'lar ve uygulama, FRX metodolojisi ile etkili bir şekilde eğitim almak için gereken araçlar (ürün ve platform) ve kişinin Reaktif Zekasını geliştirmenin en etkili yoludur.

Beyniniz ve vücudunuz nadiren birbirinden bağımsız çalışır. Her insan her hareket ettiğinde, antrenman yaptığında veya rekabet ettiğinde uyaranlara tepki verir. Reaksiyon Süresi olarak bilinen bu süreç, hem beynin hem de vücudun tanımak, işlemek ve tepki vermek için birlikte çalışmasını içerir. Tepki Süresi, bir şeyin tanınması ile ona tepki vermemiz arasında geçen süredir. Bunu daha hızlı ve doğru bir şekilde yapabilirseniz, kişisel performansınızı artıracak ve nihayetinde her senaryoda daha etkin olacaksınız.

reactive-inteligence-img.jpg

Reaktif Zeka Duvarı™ ile 

ZİRVEYE ÇIK!

Karşılaştırma yap

Spor, fitness ve terapide fiziksel ve bilişsel becerileri karşılaştırmak için doğru ve tutarlı verilerden yararlanın.

Bir taşla iki kuş

Taşınabilirlik ve erişilebilirlikten vazgeçmeden sabit ve kalıcı konumlandırmanın avantajlarından yararlanın.

BlazePod ile yola devam

Hızlı ve kolay kurulum ve erişim ile işe koyulun.

BP_Website_The-Pods_002.jpg

Blazepod App

bottom of page