THERAGUN

Perküsif Terapi

 
Therabody Banner 06.jpg

QuietForce Technology™

Rakipsiz güç.

Farkedilir seviyede sessiz™

 

İhtiyacımız olan motor mevcut değildi. Bu yüzden biz içat ettik. Quite Force Teknolojisine sahip yeni fırçasız motor daha önce olduğundan çok daha sessiz bir şekilde Theragun'ın derin kas terapisine güç veriyor. Ve Aktif Torq Kontrolü™, ile birlikte Theragun hızından ve kalitesinden ödün vermeden bu gücü sağlıyor.

 

ortalama masaj aletlerine göre

%60 daha derin

Theragun Perküsif Terapi ile

Farkı Hisset!

 

Derinlik, hız ve güç herhangi bir derin kas terapisi için anahtar parametreler, ancak Theragun beden için daha faydalı olacak hedefe yönelik, bilimsel olarak kalibre edilmiş dozlarla kaslara ulaşıyor.

Saniyede 40 kez bedene dokunarak ortalama bir masaj aletinden %60 daha derin dokuya ulaşır. Yüksek hızlı, düşük genlikli, hızla titreyen ve cildi gereğinden fazla uyaran cihazlarda bulamayacağınız bir güçle!

Ayarlanabilir Hız Seçenekleri

 

Bu kadar fazla hız seçeneğini daha önce parmaklarınızın arasında tutmadınız. Therabody App aracılığı ile Theragun'ınızı bilimsel olarak kalibre edilmiş 1750 - 2400 PPM arasında dilediğiniz hız değerine ayarlayın ve bedeninizin ihtiyacı olan terapiye ulaşın. 

Çünkü herkes kendi hızında

toparlanır.

Her Beden Farklıdır!

 

 

Bu sebeple Therabody Aplikasyonu Apple Health ve Google Fit ile entegre olarak size özel dasvranışlarınızdan öğrenir ve Bluetooth® bağlantılı Theragun cihazında size yönlendirmeli sağlık rutinleri önerir.

Therabody Banner 01.jpg

WAVE SERİSİ

Vibrasyon Terapi

 

Recovery'nin En Gelişmiş Roller'ları ile Tanışın!

Therabody Banner 03.jpg
HOME-2021-WAVE-HERO-DESKTOP.jpeg

Üç Farklı Tasarım. Üç Farklı Amaç.

 

Akıllı bağlantı ve yenilikçi dalga yapısı ile tamamen yeni roller ailesi, bedenin özgün fizyolojisine en uygun güçte vibrasyonu ve basıyı oluşturmak için tasarlandı.

Wave 01.jpg

Wave Solo

Dairesel şekli ve düşük yüzey alanı güçlü vibrasyonu ve basıyı ayak altı yada kalça fleksörleri gibi hedef noktalara iletir. QuietRoll Teknolojisi™ dışarıya yayılan dalga seslerini engeller.

Wave 02.jpg

Wave Duo

Özel şekli omurganın iki yanında boyun ve sırt kaslarını omurgaya ekstra bası yapmadan rahatça hedef alır.

Wave 03.jpg

Wave Roller

Tüm beden etkisi 5 güçlü vibrasyon seviyesi ile daha etkili hale geliyor. Büyük kas gruplarına uygunlanmak için geniş yüzey alanına sahip.

POWERDOT 2.0

Elektrik Terapi

 

Akıllı kas stimülasyonunun

güçlü faydaları

Atletik Performansı Arttırır.

PowerDot yavaş ve hızlı kasılan kas liflerini uyarır ve onları antrenmanı kopyalayacak şekilde kasar. Gücü arttırır, performansı geliştirir.

Powerdot Banner 03.jpg
Powerdot Banner 06.jpg

Daha Akıllı

Teknoloji.

Daha Etkili

Terapi.

therabody-logo-stacked-one-color-rgb.png

Her beden için çözüm!