top of page
Biocore Logo&Motto.png

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak ister misin?

Biocore Ailesine Hoşgeldin!

4.960,00₺

Hypervolt Go 2

Hypervolt Go 2 seyahat halinde ya da evin rahatlığında kaslarını gevşetmek ve anında rahatlık sağlamak için ideal bir perküsif masaj cihazıdır.  Hafif, pratik ve şık tasarımı ile sıradan bir masaj tabancasından çok daha fazlası.

Compex Logo Web.png

11.352,50₺

Compex Mini

Bluetooth ile akıllı telefonuna bağlanan Compex Mini kablosuz kas stimülasyonu ve TENS cihazı beden sağlığını önemseyen herkes için tasarlandı. Compex Mini ister seyahatte, ister spor salonunda, isersen de evde her zaman yanında.

Shokz Logo Web.png
openrun-pc_26.jpeg

6.741,00₺

Shokz OpenRun

Eskiden Aeropex olarak bilinen en çok satan kablosuz spor kulaklığımız artık yeni ambalaj, hızlı şarj özelliği ve yeni bir adla geliyor. OpenRun, bugüne kadarki en hafif kulaklığımızdır ve olağanüstü ses, uzun ömürlü pil ve herhangi bir antrenmanın üstesinden gelirken sizi uyanık ve motive tutmak için Hızlı Şarj ile tasarlanmıştır.

Venom_go_009.jpg

7.125,00₺

Hyperice Venom Go

Venom Go rakipsiz rahatlık ve kişiselleştirme sunan devrimsel bir ısı + vibrasyon teknlojisi. 9 farklı kombinasyonda ısı ve vibrasyon seçeneği sunuyor. Venom Go'yu bedeninin istediğin bölgesine yerleştirebilirsin.

Fabs Logo Web.png

1.150,00₺

Fabs Bonds

Fabs Bonds’un çok yönlü özellikleriyle bulunduğun her ortamı spor salonun haline getirmek, egzersizlerine eğlence katmak senin bileklerinde!

 

Fabs Bonds’u daha yakından tanımaya ne dersin?