top of page
Hypervolt 2 Pro

Hypervolt 2 Pro

18.990,00₺

Güç Avuçlarının İçinde.

 

Dünyanın en iyi atletlerinin kullandığı güçlü perküsif masaja sahip ol.

 

Şimdiye kadarki en güçlü cihazımız, 5 farklı hız seçeneği ve yeni dijital göstergesi ile, sevdiğin aktivitelere hızla geri dönebilmen için daha hızlı toparlanmanı sağlıyor.

Normatec Go

Normatec Go

24.500,00₺

Normatec'in gücünü her yere taşı

 

Hyperice Normatec Go, hareket halindeyken taze bacaklar için hedefe yönelik masaj sağlar. Orijinal Normatec sistemine güç veren aynı bilim tarafından desteklenen Normatec Go tamamen portatiftir ve dolaşımı artırmak ve bacaklardaki ağrı ve gerginliği azaltmak için baldırlara dinamik hava kompresyonu sağlar.

 

Hypervolt Go 2 Black

Hypervolt Go 2 Black

7.500,00₺

Hareket Etmeye Devam Etmen İçin

 

En son teknoloji taşınabilir perküsif masaj tabancası. Hafif, çok kullanışlı, şık, ve her nereye gidersen yanından ayırmayacağın Hypervolt Go 2 ile stres ve gerginlikleri gider, yorgunluklardan kurtul.

 

0.68 kg ağırlık, 3 farklı hız seviyesi, 3 saat kullanım süresi ve patentli QuietGlide™ Teknolojisi ile ultra sessiz Hypervolt Go 2 her yerde ve her zaman hareket etmene destek olacak.

Venom Go

Venom Go

7.990,00₺

Her yere seninle gelen masaj

 

Venom Go rakipsiz rahatlık ve kişiselleştirme sunan devrimsel bir ısı + vibrasyon teknlojisi. 9 farklı kombinasyonda ısı ve vibrasyon seçeneği sunuyor. Venom Go'yu bedeninin istediğin bölgesine yerleştirebilirsin.

Hypervolt Sıcak Başlık

Hypervolt Sıcak Başlık

3.500,00₺

Isı Hypervolt ile buluşuyor.

 

Perküsyon masajı deneyiminize nihai katkı. Tüm Hypervolt modelleriyle uyumlu olan Isıtmalı Uygulama Başlığı, gergin kasları gevşetmeye ve tüm hareket açıklığınızı korumaya yardımcı olarak daha da etkili bir masaj sağlar.

 

Normatec 3 Leg

Normatec 3 Leg

42.500,00₺

En İyi Masaj Deneyimi

 

Daha önce hiç yaşamadığın gibi ısın ve toparlan. Normatec 3 çok daha hızlı şekilde tazelenmiş hissedeceğin bir düzeltici masaj etkisi için dinamik hava kompresyonunu kullanır. Kendini defalarca kanıtlamış Normatec'in restoratif masajı ile beden sağlığını arttır, daha hızlı toparlan, antrenmanlarının verimini arttır ve performansını en üst seviyeye çıkar. 

 

Hypervolt

Herkes İçin Bir Hypervolt Var!

Gündelik kas ağrılarından kurtulmak ya da atletik performansını arttırmak için sana en uygun Hypervolt'u seç.

Vibrasyon

Vibrasyonun İyileştirici Gücü!

Vyper ve Hypersphere ailesinde bedeninin her ihtiyacına göre bir seçenek var.