top of page
Rocktape FMT Kinezyolojik Bantlama Basic & Advanced Sertifika Program
Rocktape FMT Kinezyolojik Bantlama Basic & Advanced Sertifika Program

21 Eki Cmt

|

Ataşehir

Rocktape FMT Kinezyolojik Bantlama Basic & Advanced Sertifika Program

Amerika’nın önde gelen kinesiolojik bant markası RockTape’in Fonksiyonel Hareket Teknikleri (FMT) Sertifikasyon serisinin ilk iki kuru, FMT LEVEL 1 BASIC ve FMT LEVEL 2 ADVANCED eğitimleri PT_Academy işbirliği ile!

Kayıtlar Kapanmıştır!
Diğer eğitimleri gör

Saat ve Yer

21 Eki 2023 09:00 – 22 Eki 2023 17:00

Ataşehir, Atatürk Mah Metropol İstanbul, Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv., 34758 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

* Eğitim 20 kişi ile sınırlıdır.

* Eğitim ücreti 6.000 TL'dir.

* Eğitim ödemeleri sadece Havale/EFT yöntemi ile kabul edilmektedir.

FMT 1 & 2 Sertifika Programında Neler Öğreneceğim?

Bir bantlama eğitiminden daha fazlası, bu bir hareket eğitimi.FMT kursları, hareketimizi ve yaralanmadan nasıl kurtulduğumuz konusunda devrimci bir düşünce tarzı sunar. FMT 1 Basic ve FMT 2 Advanced eğitimleri, 6’şar saatlik, 2 günlük eğitimden oluşur.FMT Basic, elastik bantlamanın etkilerini anlamamızı sağlayan ve sık kullanılan pratik uygulamaları içeren kinezyolojik bantlama programıdır. FMT Advanced ise FMT Basic'te öğretilen işlevsel bantlama yöntemleri ile hareket düzeltme ve performans geliştirme kavramları üzerine geliştirilir.

Medikal Profesyoneller, fizyoterapistler, hekimler için verilecek eğitimde ağrıyı hafifletme, sirkülasyon, yaralanmaların tedavisi, propriyosepsiyon, hareket terapisi ve performans geliştirme kavramları üzerinde durulacaktır.

Antrenörler, fitness, crossfit, yoga, pilates vb spor eğitmenleri için verilecek eğitimde ise her seviyedeki sporcunun ve aktif olmak isteyen herkesin nasıl daha fazla & daha uzun süre hareket edeceği, asimetrilerin ve hareket bozukluklarının düzeltilmesi ve performans geliştirme kavramları üzerinde durulacaktır.

FMT Eğitimi için Teorik Bilgi Alt Yapısı Gerekli mi?

FMT eğitimi, myofasyal zincirlerin anatomi ve fizyolojisi üzerine yoğunlaşarak hareket puanlama sistemleri ile hareketin spesifik anatomik düzlemlere uygulanması, hareketin ve fonksiyonun geliştirilmesine yönelik uygulamalar içerir. Hatalı hareket teknikleri, asimetriler ve vaka çalışmalarını tartışabilmek için anatomi, biyomekanik ve kinezyoloji altyapısı gerekmektedir.

Kayıt sonrası tarafınıza bir soru formu gönderilecek olup, kaydınızın tamamlanması için formu cevaplamanız beklenmektedir.

Ödeme Koşulları

  • Ödemelerinizi Havale/EFT ile yapabilirsiniz. Online kayıt işleminizi tamamladığınızda kaydınızın geçerli hale gelmesi için ödemeyi tamamlamanız gerekmektedir. Banka hesap bilgileri online kayıt sonrasında size email ile iletilecektir.

Biletler

  • Rocktape FMT 1 + FMT 2

    Eğitim materyalleri ve eğitim süresince kullanılacak ürünler dahildir. Eğitim ödemeleri için banka bilgileri email ile tarafınıza iletilecektir.

    ₺0,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page