top of page
Rocktape FMT Level 1 Basic
Rocktape FMT Level 1 Basic

02 Tem Cmt

|

Rocktape FMT Kinesyolojik Bantlama

Rocktape FMT Level 1 Basic

Amerika’nın önde gelen kinesiolojik bant markası RockTape’in Fonksiyonel Hareket Teknikleri (FMT) Sertifikasyon serisinin ilk kuru, FMT LEVEL 1 BASIC eğitimleri PT_Academy işbirliği ile!

Biletler satışta değil
Diğer eğitimleri gör

Saat ve Yer

02 Tem 2022 10:00 – 03 Tem 2022 17:00

Rocktape FMT Kinesyolojik Bantlama, Caddebostan Mah., Hasan Ali Yücel St. 26/A, 34726 Kadıkoy/Istanbul

Etkinlik Hakkında

* Eğitim 25 kişi ile sınırlıdır.

FMT 1 Sertifika Programında Neler Öğreneceğim?

Bir bantlama eğitiminden daha fazlası, bu bir hareket eğitimi.FMT kursları, hareketimizi ve yaralanmadan nasıl kurtulduğumuz konusunda devrimci bir düşünce tarzı sunar. FMT 1 Basic eğitimi, 6 saatlik, 1 günlük bir eğitimdir. FMT Basic, elastik bantlamanın etkilerini anlamamızı sağlayan ve sık kullanılan pratik uygulamaları içeren kinezyolojik bantlama programıdır. 

Medikal Profesyoneller, fizyoterapistler, hekimler için verilecek eğitimde ağrıyı hafifletme, sirkülasyon, yaralanmaların tedavisi, propriyosepsiyon, hareket terapisi ve performans geliştirme kavramları üzerinde durulacaktır.

Antrenörler, fitness, crossfit, yoga, pilates vb spor eğitmenleri için verilecek eğitimde ise her seviyedeki sporcunun ve aktif olmak isteyen herkesin nasıl daha fazla & daha uzun süre hareket edeceği, asimetrilerin ve hareket bozukluklarının düzeltilmesi ve performans geliştirme kavramları üzerinde durulacaktır.

FMT Eğitimi için Teorik Bilgi Alt Yapısı Gerekli mi?

FMT eğitimi, myofasyal zincirlerin anatomi ve fizyolojisi üzerine yoğunlaşarak hareket puanlama sistemleri ile hareketin spesifik anatomik düzlemlere uygulanması, hareketin ve fonksiyonun geliştirilmesine yönelik uygulamalar içerir. Hatalı hareket teknikleri, asimetriler ve vaka çalışmalarını tartışabilmek için anatomi, biyomekanik ve kinezyoloji altyapısı gerekmektedir.

Kayıt sonrası tarafınıza bir soru formu gönderilecek olup, kaydınızın tamamlanması için formu cevaplamanız beklenmektedir.

Ödeme Koşulları

  • Ödemelerinizi Kredi Kartı ya da Havale/EFT ile yapabilirsiniz
  • Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde peşin fiyatına 3 taksit vade farkı ile 12 taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Havale/EFT ile yaptığınız ödemelerinizde ekstra %5 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page